Darba piedāvājumi

Ja arī tavs uzņēmums meklē pavāru, konditoru, viesmīli vai bārmeni, sūti darba sludinājumu uz Turn on Javascript! un izvietosim to šeit bez maksas!

Pavārs

DAD cafe aicina darbā pavāru:

- Ar augstu atbildības sajūtu;
- Ar lielu mīlestību pret ēdienu un gatavošanu;
- Ar ātru reakciju, lielisku garšu izjūtu un cilvēkmīlestību.

Piedāvājam darbu lieliskā komandā vienā no Miera ielas pirmajām kafejnīcām - radoša vide, svinības, banketi, kāzas, pusdienas, vakariņas, koncerti, mākslas izstādes.

Darba vieta:

DAD cafe

Kontakti:

Informācija pie skolas ziņojumu dēļa

Konditors

SIA "IL serviss" aicina darbā konditoru (rauga - kārtainās mīklas). Darba laiks no 5.00 - 16.00 (5 dienas).

Darba pienākumi:
- Gatavot konditorejas izstrādājumus, nodrošinot augstu produkcijas kvalitāti;
- Panākt pasūtītās produkcijas izgatavošanu tam paredzētā laikā.

SIA "IL Serviss"

Kontakti:

Pavārs

Piejūras viesu nams, kafejnīca “Mazā Kaija” aicina pievienoties komandā ikdienas darbam un banketiem. Piedāvājam konkurētspējīgu atalgojumu. Ir pieejamas naktsmājas.

"Mazā Kaija", Engures novads, Bērzciems, “Cīrulīši”

Kontakti:

Pavārs

Jauka, omulīga kafejnīca, pašā Rīgas centrā meklē Garšas kārpiņu pavēlnieku – pavāru, pilnas slodzes darbam!

"Get Smart Cafe"

Kontakti:

Pavārs/Konditors

Ja Tev ir svarīgi:

- Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide
- Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem
- Atlaides Tev un vienai Tev tuvai personai pirkumiem Rimi un Supernetto veikalos
- Veselības apdrošināšana pēc 1 nostrādāta gada
- Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas
- Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas
- Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas
- Ievadapmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas
- Transporta kompensācija un apmaksāta dienesta viesnīca, braucot strādāt no Latvijas reģiona uz Rīgu

Ja Tev ir:

- Latviešu valodas zināšanas
- Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta
- Pozitīva attieksme un vēlme strādāt komandā
- Vēlama atbilstoša izglītība
- Vēlama darba pieredze sabiedriskās ēdināšanas sektorā

Mēs Tev uzticēsim:

- Dienas sortimentam atbilstošas produkcijas ražošanu
- Kārtības un tīrības nodrošināšanu savā darba vietā

SIA "Rimi Latvia"

Kontakti:

Maiznieks/Konditors

Maiznīca/Kafejnīca "Francua" meklē Maiznieku/Konditoru. Priecāsimies savā komandā redzēt speciālistu ar speciālo izglītību un darba pieredzi.

Prasības kandidātiem:

- Atbildība, mērķtiecīgums, komunikabilitāte, aktivitāte, kopts izskats;
- Vēlama speciālā izglītība un darba pieredze maiznieka darbā.

Pienākumi:

- Maizes un konditorijas produkcijas cepšana un sagatavošana pārdošanai;
- Gatavās produkcijas standartu ievērošana (forma, krāsa, svaigums);
- Pusfabrikātu uzglabašanas nosacījumu ievērošana;
- Darba zonas, inventāra, aprīkojuma tīrība.

Darba nosacījumi:

- Konkurētspējīgs atalgojums;
- Caurredzama darba samaksas sistēma;
- Profesionālās un karjeras izaugsmes iespējas;
- Darbs jaunā aktīvā komandā.

Maiznīca/Kafejnīca "Francua"

Kontakti:

Pavārs

Piedāvājam prakses vietu un darba iespējas divās mūsu viesnīcās, pabeidzot mācības, un iespēju nopelnīt kopā ar uzņēmumu. Papildus restorāna darbam piedāvājam arī izbraukumu banketus „Porto Banketi”.

Praktikantiem piedāvājam:

- Apmācību pēc izstrādātas mācību programmas;
- Bezmaksas nakšņošanu un ēdināšanu viesnīcā;
- Apmaksātu autobusa biļeti;
- Darba vietu pēc skolas beigšanas un konkurētspējīgu atalgojumu.

Viesnīcas "Port Hotel" restorāns Ādažos & Kūrortviesnīca "Porto Resort" Lilastē

Kontakti:

Viesmīlis un Bārmenis/Barista

Aicinām pievienoties mūsu ģimeniskā uzņēmuma komandai viesmīļus un bārmeni – baristu. Iepriekšēja pieredze nav obligāta. Galvenais – entuziasms un interese!

Restorāns/Brančotava “Spārnos”, Tērbatas iela 28, Rīga

Kontakti:

Pavārs un Konditors

Gūsti praktiskas iemaņas ēdienu ražošanas nozarē uzņēmumā SIA “Coffee-Inn”, kurā tiek gatavoti ēdieni kulinārijas un konditorejas līnijās.

Uzņēmums "Coffee Inn", Kr. Barona iela 13, Rīga

Kontakti:

Viesmīlis

Meklējam Viesmīļus/Viesmīles ar pieredzi darbam JUSTbar restorānā.

Restorāns "JUSTbar"

Kontakti:

Pavārs, Pavāra palīgs, Viesmīlis u.c.

Šefpavāra Māra Astiča jaunatvērtais restorāns “Ferma” aicina savai komandai pievienoties nozares pārstāvjus!

Restorāns "Ferma", Valkas iela 7, Rīga

Kontakti:

Turn on Javascript!

Pavārs un Pavāra palīgs

Prakses laikā studentiem būs iespēja iepazināties ar ajurvēdu un apmācīties strādāt veģetārā restorānā.

Prasības praktikantiem:

- Komunikabilitāte
- Augsta atbildības sajūta
- Veģetārais uzturs un dzīvesveids tiks ieskaitīti par priekšrocību

Mēs piedāvājam:

- Prakses iespēju veģetārā restorānā (vienīgajā Majoros)
- Apmaksāto ceļu līdz Jurmalai
- Iespēju turpināt darbu restorānā un savienot ar studijām

Restorāns "Ayurveda Palace Jurmala", Smilšu ielā 11 Majoros

Kontakti:

Pavārs, Bārmenis un Viesmīlis

- Pozitīvi, draudzīgi un atsaucīgi kolēģi
- Stabils atalgojums, kas tiek pārskatīts pēc pārbaudes laika (3 mēnešiem)
- Elastīgs darba grafiks
- Stabils, drošs darbs un visas sociālās garantijas
- Darbinieku atlaižu karte
- Bezmaksas pusdienas, kafija un tēja
- Bezmaksas apmācību programma un ievadīšana darbā
- Karjeras izaugsmes iespējas
- Veselības apdrošināšanas polise (pēc 1 uzņēmumā nostrādāta gada)

Ja Tev ir:

- Latviešu valodas zināšanas
- Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta
- Pozitīva attieksme un vēlme strādāt komandā
- Vēlama atbilstoša izglītība`
- Vēlama darba pieredze sabiedriskās ēdināšanas sektorā

Restorāns “Charlie Pizza”